اینستاگرام نقشه گوگل تلگرام فیس بوک گوگل پلاس لینکدین فید فید فارسی english

ضرورت تفیک پسماند در هیئت های مذهبی

Super User logo

شهروندان باید تا جایی که امکان دارد از ظروف یکبار مصرف کاغذی استفاده کنند تا ضرر کمتری به سلامتی خود و محیط زیست وارد کنند.

پسماندایرانمدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: موادغذایی که داخل ظروف یکبار مصرف باقی می ماند، جزو پسماند تر و خود ظروف پلاستیکی نیز جزو پسماند خشک است و این پسماندها باید از یکدیگر تفکیک شوند.
امیر حسین کمیلی اظهارداشت: در ایام محرم توزیع غذا و پذیرایی در هیئت های مذهبی با ظروف یکبار مصرف انجام می شود اما شهروندان باید بدانند که نوشیدنی ها و مواد غذایی داغ در ظروف یکبارمصرف پلاستیکی می تواند عامل تولید ترکیبات خطرناکی باشد که احتمال ابتلا به بیماری های صعب العلاج را در بین شهروندان افزایش دهد.
وی ادامه داد: شهروندان باید تا جایی که امکان دارد از ظروف یکبار مصرف کاغذی استفاده کنند تا ضرر کمتری به سلامتی خود و محیط زیست وارد کنند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در ادامه با اشاره به اینکه تفکیک ظروف یکبار مصرف آسان نیست و اگر وارد خاک شود به محیط زیست آسیب وارد می شود، خاطرنشان کرد: موادغذایی که داخل ظروف یکبار مصرف باقی می ماند جزو پسماند تر و خود ظروف پلاستیکی نیز جزو پسماند خشک است بنابراین پسماندها باید از یکدیگر تفکیک و در دو کیسه جدا قرار داده شوند.
کمیلی با تأکید بر اینکه از سوی اداره خدمات شهری خودروهای بازیافت هرشب به هیئت ها مراجعه می کنند و پسماند ها را تحویل می گیرند، عنوان کرد: از طریق معاونت خدمات شهری نماهایی با پیام های حفظ محیط زیست، تفکیک پسماند مخصوص این ایام در شهر نصب شده است

seo plugin e-max.it
آدرس پستی 

تماس با ما

تلفن: 28425230 (021)
موبایل: 5938378 -0912 -2038441-0912

ایمیل info@pendarpolymer.com
ساعات کاری ما

شنبه تا پنجشنبه: 9 تا 19

جمعه ها تعطیل است